About us

Equipe animazione Crew (EAC), česky také Tým oživení je brněnské seskupení DJ’s, hudebních producentů a výtvarníků působících především v oblasti taneční scény, ale i vizuálních performance a street art.

První večírky pod hlavičkou EAC začínaly přibližně kolem roku 2004. Naší hlavní motivací k těmto aktivitám je především snaha o oživení  této scény a vytvoření alternativy k současnému hlavnímu trendu, kterým se taneční scéna ubírá. Jednou z hlavních inspirací pro nás byla tvůrčí a motivující atmosféra z počátku soundsystémové revoluce v UK a FR, jejíž poselství se z našeho pohledu na většině současných parties pomalu vytrácí. Pozitivní atmosféra a originální kreace jsou podle nás nezbytné pro fungování a formování další generace této subkultury. Na našich akcích můžete slyšet pestrou nálož všech stylů. Tribal TeKK, Acid, Break-beat, Electro, Funky-break až po Rave, Dubstep, či Hip hop a Reggae … Dá se říci, že vycházíme z „oldschool“, ale rozhodně se nevyhýbáme i současným hudebním počinům povětšinou undergroundovějšího ražení.

Na parties se snažíme vytvářet tvořivou a netradiční atmosféru. Díky zaměření na vizuální stránku a celkový efekt, pak dochází propojení celistvého audiovizuálního zážitku.

Organizujeme akce jako Go2tekkWeed in da beat a mnoho dalších parties se směsicí hudebních stylů. Jedním z našich projektů je také Sound of solidarity, tedy benefiční party, díky jejímž výtěžkům se snažíme o pomoc lidem v těžké životní situaci. Naše působení se však neomezuje jen na ČR. Několikrát jsme se zúčastnili některých evropských teknivalů a pořádali či spolupořádali  parties mimo ČR. Na akcích nám bylo ctí si zahrát s legendárními producenty a DJ’s jako Crystal distortion, IXI, 69db, David Green, Dj Pseudonym, Johny Sideways, Gotek, Jason Pussypower…

Pokud Tě zaujala hudební nebo výtvarná produkce a máš zájem o spolupráci, tak nás můžeš kontaktovat přes shop v hlavním menu.